ALİMOĞLU TASKK YÖNETİMİNE SEÇİLDİ
Haber
20 Ekim 2021 - Çarşamba 09:20 Bu haber 6126 kez okundu
 
ALİMOĞLU TASKK YÖNETİMİNE SEÇİLDİ
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Genel Kurulu'nda Ali Düşmez güven tazeleyerek yeniden başkan olurken, Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Ali Ekber Alimoğlu da yönetimde yer aldı.
SPOR Haberi
ALİMOĞLU TASKK YÖNETİMİNE SEÇİLDİ

Ankara'da yapılan Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) 18. Olağan Genel Kurulu'nda başkanlığına, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez yeniden seçildi. Ali Düşmez'in listesinde yer alan Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Ekber Alimoğlu da yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Konferans Salonu'nda düzenlenen 18. Olağan Genel Kurul'a 710 delegenin 616'sı katıldı. Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ın divan başkanlığında seçimli genel kurula tek aday olarak giren mevcut başkan Ali Düşmez, kullanılan 607 oyun tamamını alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Alimoğlu: “Tüm delegelere şükranlarımı sunuyorum”

Olağan Genel Kurul sonrası açıklamalarda bulunan Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve Bingöl ASKF Başkanı Ali Ekber Alimoğlu: “Daha önceki yönetimde de yer alıyordum. Yeniden yönetim kurulunda yer almak şahsım ve temsil ettiğim camia adına onur verici olmuştur. Bu önemli göreve seçilmemde desteklerini esirgemeyenlere saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Federasyonlarda ve Konfederasyonda görev almak her zaman ülke sporu için faydalı sonuçlar almamızı sağlayacaktır. İnşallah bu faydayı arttırarak genelde ülkemiz, özelde ise ilimiz sporuna katma değerler sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALİMOĞLU, TASKK, YÖNETİMİNE, SEÇİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı