VALİ EKİNCİ’YE ‘GENÇLİK HAFTASI’ ZİYARETİ
Haber
18 Mayıs 2022 - Çarşamba 10:03 Bu haber 994 kez okundu
 
VALİ EKİNCİ’YE ‘GENÇLİK HAFTASI’ ZİYARETİ
15-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan ‘Gençlik Haftası’ ve ‘19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürü Mahmut Danayiyen ve beraberindeki sporculardan oluşan heyet, Vali Kadir Ekinci’ye ziyarette bulundu.
- Haberi
VALİ EKİNCİ’YE ‘GENÇLİK HAFTASI’ ZİYARETİ

Gençlik ve Spor İl Müdürü Danayiyen, ziyarette ‘Gençlik Haftası’ ve ‘19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ kutlamalarına ilişkin Vali Ekinci’ye bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Ekinci, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mahmut Danayiyen ve beraberindeki heyete teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Ekinci, “Geleceğimizin teminatı olan siz değerli gençlerimizin Gençlik Haftasını tebrik ediyorum. Şundan eminiz ki ülkemizin geleceği, çağın ruhunu kavramış ve aldığı emaneti büyük bir sorumluluk bilinciyle yarınlara taşıyacak siz gençlerimizin elinde olacaktır. Hiç kuşkusuz ki aydınlık yüklü yarınlarımızın teminatı olan sizler, içinizde taşıdığınız sevgi ve heyecanla ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunacak en önemli değerlerimizsiniz. Gençlerimiz bilgi ve bilgelikle, kültür ve sanatla, şiir ve edebiyatla, teknolojik yenilikler ve sportif faaliyetlerle yoğrulduğu müddetçe Türkiye Cumhuriyetimiz ilelebet payidar kalacaktır” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, EKİNCİ’YE, ‘GENÇLİK, HAFTASI’, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı