YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR
Haber
19 Haziran 2022 - Pazar 10:25 Bu haber 7438 kez okundu
 
YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR
Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan duyuruda, spor okulları için başvuruların başladığı belirtildi.
SPOR Haberi
YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak,  sporu toplum içinde alışkanlık haline getirebilmek, öncelikle çocuk ve gençlerimizi spor yapmaya teşvik etmek, sporu sevdirmek, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak, küçük yaşlarda gençlere spor kültürünü yerleştirmek ve çocukların yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirmeleri amacıyla GSB Spor Okulları, 5-18 yaş aralığındaki tüm gençlere kapılarını açıyor.

Her yıl yüzlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü GSB Spor Okulları ve Engelsiz GSB Spor Okullarına tüm spor severleri bekliyoruz. GSB Spor Okulları ve Engelsiz GSB Spor Okulları için kayıtlar, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Spor Birimince alınacaktır.

5-18 yaş aralığındaki her çocuğun ücretsiz olarak katılabileceği GSB Spor Okulları ve Engelsiz GSB Spor Okullarında, çocuklar bir yandan serbest zamanlarını değerlendirebilecek bir yandan da sevdikleri spor branşında kendilerini geliştirebilecek.

Ücretsiz GSB Spor Okullarına kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler velileriyle birlikte belirlenen kayıt noktasında formlarını doldurularak, teslim edebilecekler. Kurslar yıl boyunca devam edecektir.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: YAZ, SPOR, OKULLARI, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı